980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR 980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR
980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR

980EXT Pro mini OTDR Reflectometer z OPM OLI VFL Izgubo Dušenje Tester Zaslon na Dotik SC FC 1310nm 1550nm svjetlovodni OTDR

€261.83
V košarico Na seznam želja

Kompakten Pro OTDR

Model: FF-980EXT Valovna dolžina: 1310 in 1550nm

Dinamični Razpon: 24/22dB Testiranje Območje: 3m do 80km

9 Funkcij v 1 naprava

1) OTDR

2) DOGODEK ZEMLJEVID

3) Optični Vir Svetlobe

4) Optični Merilnik Moči

5) Vizualno Napako Lokator

6) Vključitev Izgubo Testiranje

7) Konec obraz Pregled (Sonda, ki se prodaja ločeno)

8) Ethernet Kabel Testiranje

9) LED Luči

Značilnosti

1) Enojna, dvojna valovna dolžina svetlobe-teža OTDR

2) Združuje vse bistvene vlaken testov v enem dlančnik z OPM, OLS, VFL, itd

3) Enostavno razumeti OTDR analiza z dogodka zemljevid rezultat ogledate in pass/fail označb

4) Dostop do omrežja ali point-to-point omrežja preverjanje ali odpravljanje težav

5) Nadgradnje enostavno na področju

6) celodnevno trajanje baterije

Mi lahko zagotovi tehnične službe na OTDR, in iščemo distributerje za naše OTDR.Če imate Vlaken Oprema prodajnih izkušenj, prosimo, obrnite na nas.

STIK PRODAJNI INŽENIR 7/24 ČE KAKRŠNA KOLI VPRAŠANJA

prodaja(@)firstfiber.cn

Wechat/ Whatsapp: +86 18217747005

Skype ID: anker.yang88

  • Impulzna Širina: 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1µs, 2µs, 5µs, 10µs
  • Nazaj Luči: Common/Highligh/varčevanja z energijo/po Meri
  • Obseg: 12 km
  • OLI Izhodna Moč: -10 do -4dBm
  • OPM Valovna dolžina: 850/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm
  • Združljiv: DELL
  • Napajanje: Vhod
  • VFL Valovna dolžina: 650nm
  • Teža: 570g (Battery Included)
  • Blagovna Znamka: OLOEY
  • OLI Izhodni način: CW/270/1k/2k Hz
  • Samodejni izklop: Nikoli ne/1min/5 min/10 min/30 min/60moj
  • Velikost: 175x105x45mm
  • OPM Test Obseg: -70~+ 10dBm (v privzeto) ali -50~+ 26dBm
  • Postavka Dolžina: 1m
  • Shranjevanje Podatkov: SD
  • Čas Povprečenja: 10s, 15s, 30s, v Realnem Času, po Meri
  • OTDR Sled Format: Telcordia univerzalno, SOR, 2. izdaja(SR-4731)
  • Razdalja Ločljivost: 0,01 m
  • Enote: km, km, kfeet
  • Baterija: 5200mAh/3,7 V Litijeva baterija, Čas Pripravljenosti>10 ur
  • Vzorčenje Ločljivost: Najmanj 0,2 m
  • Jezik: Ruski, Angleški, Španski, Francoski, Korejski, Italijanski
  • Modulacije: 270/1k/2k Hz
  • Razdalja obseg: 100 m, 500 m,2 km, 5 km, 10km, 20km, 40km, 60km, 90km
  • OPM Ločljivost: 0.01
  • Začetek Načinu: CW/2Hz
  • Linearnost: ≤0.05 dB/dB
  • VFL Izhodna Moč: 10mw, CLASSIII B
  • Tip Konektorja: FC/UPC
  • Vlakna Tipa: En Način
  • Številka Modela: 980EXT
  • OLI Valovna dolžina: Enako kot OTDR Valovnih dolžinah
  • Vzorčenje Točke: Največ točk 64,000
  • Zaslon: 4.3 palčni na dotik občutljiv TFT Zaslon
Oznake: VLAKEN, za ts100, čast, tongsheng tsdz2, 50 w fiber laser, multimet, anritsu otdr, Baofeng S5 Plus, objemka fluke meter, mi xiaomi
5Pcs/veliko Zračnega Tlaka stikalo senzor sesalnik 80 kpa , 20 ma , 250 V - z 1 meter Cev 100% Čisto nov in kakovosti. posebej izdelani za vgradnjo na tiskana vezja Sivo bela : za vakuumsko / diferencialnem načinu Čisto bela : tlačno stikalo medij: nerjavne plina električna funkcija: eno-pole nadzor, nomally odprta nazivni tok in napetost: 20 ma,250V AC temperaturno območje:-20°C do 100°C električni priključek: premer varilne stopala 1,0 mm,razmik 12,5 mm ali
€8.41
Glow Plug Motorja Voda Temperatura Hladilne tekočine Senzor Za Mitsubishi Colt Galant pajero montero L200 OEM#ME202053 Avto Styling Glow Plug Motorja Voda Temperatura Hladilne tekočine Senzor Za Mitsubishi Colt Galant pajero montero L200 OEM#ME202053 Avto Styling Del Št.: ME202053 Avto Združljivost: Mitsubishi Colt Pajero Galant Package Količina:1 PC Visoka Kakovost Z Najboljšo Ceno Popolnoma nov, neuporabljen, neodprt, nepoškodovan element v svoji izvirni paket Prosimo, potrdite, deli številko pred nakupom
€5.79
5.5 palčni Votlih Strapon Dildos Za Analni Penis Extender Širitve Spola Igrače, Moške, Pare, Orodja, Igre Pas Pralni Odrasli Trgovina Značilnosti: Predmet:Votlih Dildo Sopihanje Material: Mehki Silikonski Pas Velikost (elastični): 66-125 cm (26-49 palčni) Penis Dolžina: 19 cm (5.5 palčni) Zasebnost Zagotovljena: Vaša zasebnost je zelo pomembno za nas.Privzeto ime na paket Silikona steklenico (vse druge zahteve, prosimo, pošljite nam sporočilo), in s svojo diskretno embalažo lahko nakupujete zaupanja, edina oseba, ki ve, kaj je znotraj paketa vam! Pakiranje
€9.87
Nadgradnjo 5 Rezila Kamin Toploto, Pogon, Pelete, Peči Fan Dnevnik Lesa Gorilnika Ecofan Mirna Peč Fan Doma Učinkovito Porazdelitev Toplote Nadgradnjo 5 Rezila Kamin Toploto, Pogon, Pelete, Peči Fan Dnevnik Lesa Gorilnika Ecofan Mirna Peč Fan Doma Učinkovito Porazdelitev Toplote Toplo Nasveti: 1:Imamo Veliko na zalogi za to postavko,bo poslal ven v 48hours po plačati 2:podpiramo večino CSV Padec ladijskega prometa/veleprodajnih naročil,stik z nami in dobili VIP cena 3:Ladja Od Tujini Skladišča čas dostave: ZDA/Francija(3-12days),združeno
€25.50
230 cm*140 cm Nepremočljiva Tarp Šotor Odtenek Prostem Kampiranje viseči mreži, Dež Letenje Anti-UV Vrt in Nadstrešek Krošnjami Dežnik Ultraligh Nepremočljiva Veliki Lahki Kampiranje Šotor Tarp Zavetje Viseči Mreži, Dež Kritje Letenje Specifikacije: Izdelana iz poliestra, kampiranje tarp preprečuje odrgnine in luknje. Lahko se ne uporablja samo kot šotor odtis pod šotor in dež letenje šotor tarp, pa tudi se lahko uporablja kot sonce zavetje in kampiranje mat za piknik. Ta tla mat opravlja tudi na trajnost, ampak to je bolj lahek kot drugi piknik
€10.72
7pcs/ Veliko 20mm Fogger Megle Maker Ultrazvočno Atomizacijo Keramični Disc Obroč Stanja Razpršilo Vlažilnik Pribor SR020 7 kos/ Veliko 20mm Fogger Megle Maker Ultrazvočno Atomizacijo Keramični Disc Obroč Stanja Razpršilo Vlažilnik Pribor SA073 100% popolnoma nova in visoke kakovosti Ime Proizvoda :20 mm Ultrazvočno Megle Maker Atomizing Pretvornik Keramični Vlažilnik Pribor Dia : 20 mm/0.79 Barva : Kot Slika Prikazana Paketu : 7 X Ultrazvočno Megle Maker Ultrazvočno Atomizacijo Keramični Disk Sheet Opomba: Velikost za ročno merjenje je lahko od 0 do
€6.15
Membrana Membranski Uplinjač Vakuumske Batne Za Yamaha XT400E Artesia 1991-1992 TT600R 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Opis izdelka Pogoj: popolnoma nova in Visoke kakovosti motornega kolesa vakuumske bata.Barva: Črna Opremljanja: Za Yamaha XT400E Artesia 1991-1992 TT600R 1997-2004 OEM ŠT.: 3GV-14940-00-00 3GV-14940-01-00 Paket je vključeno: 1 Kos Uplinjač Vakuumske Batne
€24.68
JINBAOSEN ruski slog zimski ženski krzno klobuk mink krzno plus lisica krzno šivanje plesti linijskih krzno smučarskih klobuk brezplačna dostava 27,39-34,65 долл. США 26,35-30,35 долл. США 29,59-34,15 долл. США US $7,87 25,33-29,94 долл. США 30,47-34,15 долл. США 29,70-34,10 долл. США 24,84-29,94 долл. США 26,40-29,95 долл. США 29,92-33,75 долл. США 25,55-30,21 долл. США
€23.76
KEYYOU Prirejena Za Toyota Corolla RAV4 Yaris Prado Tarago Camry Krono Avalon 4 Gumbi Toy43 Daljinski Ključ Lupini Avto Dodatki Pogoj: 100% Čisto Nov Barva: Črna Gumb: 4 Gumb Ključ Prazno: Da Transponder Čip: Št. Elektronika/Baterija: Št. Značilnosti: 1.Najboljše nadomestilo za ključ z zlomljeno gumbi ali obrabljena tipko primeru. 2.Ključ primeru in nerezane tipko rezilo samo.Ne elektronski notranji. 3.Dobili rezilo zmanjšal za lokalno locksmith/prodajalca ali zamenjate rezilo z vašo izvirno. 4.Vzemite
€3.46
Sodobno Oblikovanje Budilke Digitalne Polnilna Kvadratnih Elektronski LED Alarm Retro Gumb Preklopite Postelji Ura Z Nočna Lučka Prikaz dejanskih blaga * Zaradi razlike svetlobe ali zaslonu, lahko to povzroči barvno odstopanje.Upam, da ste razumeli. Izdelek uvod • To je zbirka spanja, nočne luči, dremež budilka, ura smart majhno budilko. • Njen izgled je preprost in nenavadno, in glasnosti je majhna. • Izdelek ima vgrajeno 1200mAh velika zmogljivost baterije, ki se lahko uporablja za približno en mesec po tem, ko je baterija popolnoma napolnjena.Prav
€23.65
Daiwa Majica za Ribolov Oblačila Moške Pomlad Poletje O-vratu Dolg Rokav Ribolov Majica s kratkimi rokavi Moški Print Priložnostne Vrh Moški Prostem Oblačila OPOMBA: 1. Prosimo, strogo upoštevati velikost grafikona, da izberete velikost.Ne izberite neposredno po svoje navade. 2. Velikost ima lahko 1-3cm razlikuje zaradi ročnega merjenja.Prosimo, upoštevajte, če ste ukrep. 3.Kot različnih računalnikih prikazati drugačno barvo ,barvo actural postavka se lahko nekoliko razlikuje. Nasveti Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo,vam
€13.23
10Pcs/veliko Debelo Srčkan Živali Šapa Uhani za Ženske Mačka in Pes Šapa Stud Uhani za Dekle Stranka Darilo Material: Baker Barva: Zlato/Srebro/Rose gold (Druge barve se lahko meri) Package: 1pc/reže za kartico/opp vrečko Čas dostave: 2-7 delovnih dni Vaše modele in wholesales so dobrodošli Več Količina, Več Popusta Vse Produkcije, ki so Neposredno iz Svoje Tovarne
€7.63